5 000 HUF
A magyar huszár. A magyar lovaskatona ezer évének története. Szerk.: Ajtay Endre, vitéz Péczely László. A történelmi arcképcsarnokot Reé László. Bp.,[1936], Reé László. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.