A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Budapest, 1982, Európa Könyvkiadó - Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott egészbársonykötés, kísérőtanulmánnyal, kiadói papírtokban. Jó állapotban.
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Budapest, 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói plüss kötés, porcelán medalionnal, aranyozott lapszélekkel, kiadói műanyag védőtokban. Megjelent 1000 példányban. Jó állapotban.
Kodály Zoltán 1882-1967. Szerk.: Zoltai Dénes. Budapest, 1982, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, fémplakettel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 4700 példányban.
Elek Artúr: Babitsról. Levelek, tanulmányok. Babits miniatűr sorozat. Szerk.: Téglás János. Budapest, 1984, Athenaeum-nyomda. Kiadói kemény papírkötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.Jó állapotban.
Babits és Tessitori Nóra levelezése. Babits miniatűr sorozat. Szerk.: Téglás János. Budapest, 1983, Athenaeum-nyomda. Kiadói kemény papírkötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.Jó állapotban.
Vegyes minikönyv tétel, 2 db:
Petőfi Sándor. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés.
Petőfi Sándor: Az apostol. Bp., 1972, Kossuth Könyvkiadó. Kass János illusztrációival. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval, egyébként jó állapotban.
EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/740.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.