800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Aiszkhülosz: A leláncolt Prometheüsz. Fordította: Zilahy Károly. Pest, 1861, Pfeiffer Ferdinánd. Átkötött félvászon kötésben, vágott lapszélekkel.