2 000 HUF
P. Szörtsey Nóra: Szonettek. Szervánszky Jenő rajzaival. Bp., 1940, Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopottas borítóval, egy sérült, viseltes oldallal. A szerző által, P. Szörtsey Nóra által dedikált.