2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Szabolcska Mihály: Hangulatok. Költemények. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, egy-két lapszél kissé foltos.