J. F. Cooper: Bőrharisnya. Ifjúsági Könyvtár 6. Bp., é.n., Légrády. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, viseltes, az elülső szennylap és a címoldal hiányzik, a hátsó szennylap hiányos, egy illusztrációval, hét illusztráció hiányzik.
Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, illusztrációkkal. Első kiadás.
Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon, Leszik K.-féle kötés. Jó állapotban.
Kosztolányi Dezső összegyűjtött versei. Bp., (1944), Révai. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé viseltes az elülső kötéstábla belseje, kijáró elülső szennylappal, előzéklappal, és címoldallal, szakadt utolsó oldallal és hátsó szennylappal,
Marlitt E.: A vénkisasszony titka. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., 1946, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Bródy Sándor: Erzsébet dajka és más cselédek. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a gerince sérült, szakadt, a borítója elvált a könyvtesttől, a kötése sérült, 48 és 63 oldalak, és a 96-113 oldalak között a kötés elvált, a könyvből több lap kijár.
Fekete Lajos: Delelő Nap. Fekete Lajos válogatott költeményei 1925-1940. Schöpflin Aladár előszavával. Budapest, é.n., Láthatár, 151 p. Kiadói picit viseltes kemény papírkötés. Számozott példány. (500/497)