Number of items: 328

Spinoza ethikája. Fordította: Balogh Ármin, Alexander Bernát. Filozófiai írók tára. Bp., 1919, Franlin-Társulat. Átkötött kopottas félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
15670.

1 000 HUF
2,59
2,86

Thora Goldschmidt: Bildertafeln für den Unterricht im Französischen. Leipzig, 1919, Ferdinand Hirt&Sohn. Tizedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas, foltos borítóval, egy-két foltos lappal, német nyelven./ Paperbinding, with spotty and worn cover, in German language.
15671.

1 200 HUF
3,11
3,43

15672.

800 HUF
2,07
2,29

Csoóri Sándor: Nappali hold. Bp., 1991. Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15673.

1 000 HUF
2,59
2,86

Temesi Edit: Titkársági és levelezési ismeretek. Békéscsaba, 2005, Booklands 2000 Kiadó. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15674.

1 000 HUF
2,59
2,86

15675.

Szokoly Viktor: Pesti furcsaságok. Humorisztikus életkép-gyűjtemény. Pest, 1860, Emich Gusztáv, 1 t. (kőnyomatú címkép: Jankó János rajza után készült pesti életkép, háttérben a Lánchíddal) + 120+2 p.+1 t.; 1 t. (kőnyomatú címkép: Jankó János rajza után készült életkép) +136+1+XI p.+1 t. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső kötéstáblán ...

10 000 HUF
25,91
28,57

Baráth György: Versek. Bp., 1942, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel. A szerző, Baráth György által Rácz Vali színésznőnek, énekesnőnek dedikált példány.
15676.

1 200 HUF
3,11
3,43

Muth Lili: Utazás-szerelem. Versek. Bp., 1942, Stephaneum. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. A szerző, Muth Lili által Harasztos Albert szerkesztő, író, újságírónak dedikált példány.
15677.

2 000 HUF
5,18
5,71

Lóránth László: Don Quijote csodálatos feltámadása. Játék 12 képben. Bp., 1946, Pantheon. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé hiányos gerinccel. A szerző által Rácz Vali énekesnőnek, színésznőnek, és a férfjének Halász Péter író, újságírónak dedikált példány.
15678.

2 000 HUF
5,18
5,71

Vegyes könyvtétel eszperantó témában, 2 db:  Aleksis Kivi: La botistoj. (Nummisuutarit.) Finna Biblioteko Esperanta 2. Helsingforso, 1919, Eldona akcia societo Otava. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, eszperantó nyelven. Wilhelm Wingen, Hans Wingen: Wir lernen Esperanto die Welthilfssprache. Limburg and der Lahn, 1957, Verlag der Limburger Vereinsdruckerei. Kiadói papírkötés, eszperantó és német nyelven.
15679.

Vegyes könyvtétel eszperantó témában, 2 db: Aleksis Kivi: La botistoj. (Nummisuutarit.) Finna Biblioteko Esperanta 2. Helsingforso, 1919, Eldona akcia societo Otava. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, eszperantó nyelven. Wilhelm Wingen, Hans Wingen: Wir lernen Esperanto die Welthilfssprache. Limburg and der Lahn, 1957, Verlag der Limburger Vereinsdruckerei. Kiadói papí...

1 000 HUF
2,59
2,86

Paul Verlaine Válogatott Versei. Fordította Szabó Lőrinc. Bp., 1926, Pandora-kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
15680.

1 800 HUF
4,66
5,14

Laczkó Géza: Körösi Csoma Sándor. Szeged, 1942, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés.
15681.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF