Dr. Kováts Sándor: A csanádi papnevelde története. 1806-1906. A mai papnevelde megnyitásának első centenáriuma alkalmából. Temesvár, 1908, Csanádegyházmegyei Könyvnyomda. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos, viseltes hátsó kötéstáblával, gyűrött hátsó szennylappal, de belül jó állapotban.
Prohászka Ottokár: Föld és ég. Kutatások a geologia és theologia érintkező pontjai körül. Esztergom, 1912, Buzárovits Gusztáv. Laza, kicsit kopott félvászon kötésben.
cca 1750-1800 Johann Friedrich Starck: Morgen- und Abendandachten frommer Christen auf alle Tage des Jahres. Lutheránus imakönyv, német nyelven, 1 db metszettel. Korabeli, sérült bőrkötésben, hiányzó címlappal, néhány szakadt oldallal. / In German language. Damaged leather binding, some missing pages.
Keresztes Szent János művei I. kötet. Keresztény Misztika. Fordította Sz. Teréziáról nev. P. Ernő. Kiadta a Sarutlan Karmelitarend Magyar Rendtartománya. Bp., 1926, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták. Jó állapotban.
Szeghy Ernő: A buddhizmus és a kereszténység. Bp., 1909, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, hiányos borítóval, a hátsó borító hiányzik.
Liturgia, vagy a' közönséges Isteni-tiszteletnek, és az
arra tartozó némelly szent rendtartásoknak és foglalatosságoknak módja és formája.
Készíttetett a' Tiszán-innen lévô Helv. Vallástételt követô Evangelica Magyar Ekklésiák' Szuperintendentziájának számára. Sárospatak, 1814, Nádaskay András, 6+104 p. Első kiadás. Korabeli sérült gerincű kemény papírkötés, az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhol foltos lapokkal, de egyébként korához képest jó állapotban.
Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).