Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.
Dr. Tóth Tihamér összegyűjtött munkái 1-22. köt. Nem teljes sorozat. Budapest, 1935-1938, Szent István-Társulat. Kiadó aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
Katolikus lexikon I-IV. Szerk.: Bangha Béla. Budapest, 1931-1933, Magyar Kultúra. Kiadói aranyozott egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, az első kötet gerince picit kopott, de egyébként jó állapotban.
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, de egyébként jó állapotban, feste...
1868 - 1883 Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének és országos zsinatának jegyzőkönyvei, határozatai, azok elé terjesztett javaslatok, tervezetek és egyéb ezzel kapcsolatos nyomtatványok, egybekötve, összesen 15 db: 1. Köznevelés és közoktatási szervezet a Magyarországi Ref. Egyházban. Megállapítva az 1881-ik évben Debrecenben tartott országos zsinat által. Debrecen, 1883, Debrece...
Radványi Kálmán: Család és élet. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, laza fűzéssel, az utolsó lap és a hátsó előzéklap részben kijár.
Alexandriai Szent Katalin verses legendája. Kiadta Toldy Ferenc. Pest, 1855, Landerer és Heckenast. Papírkötés, az elülső és a hátsó borítója hiányzik, de a gerince egyben van, és ezt leszámítva belül jó állapotban van. Alszeghy Zsolt (1888-1970) irodalomtörténész, egyetemi tanár névbejegyzésével.