Dr. Franciscus Egger: Enchiridon. Theologiae Dogmaticae Specialis. Ismét közzé tette: Dr. Alphonsus Mayer. Brixinae, 1928, Wegerianis. Kilencedik kiadás. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel, latin nyelven, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Lang Henrik. Keresztyén dogmatika. Gondolkozó keresztyének számára. 2. német kiad. után ford. Kereszturi Sándor. Bp., 1877, Franklin. XVI+236 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. Az eredeti könyvtesten kívül további két ívnyi, szinte teljesen üres négyzethálós lap a könyv hátuljába kötve, feltehetőleg jegyzetek készítéséhez.
Martinovich Sándor: Kereszténység és Feminizmus. Pécs, 1918, Dunántúl (Wessely és Horváth) Rt., 39 p. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borító részben elvált a kötéstől.
XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1943, Magyar Jövő. Második kiadás. Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, a kötése sérült, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
Schnattner Szigfrid: Tanár szem, diák szív. (Szerzetestanár jegyzetei.) Bp., 1940, Korda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé viseltes borítóval, ex libris bejegyzéssel.
Kempis Tamás négy könyve Jézus Krisztus követéséről. Fordította Sujánszky Antal. Buda-Pest, 1844. Emich Gusztáv. 253p. Félvászon kötésben, megviselt állapotban.