5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Sporzon Pál: Élnitudás, boldogulás. Mi módon lehet tartós egészséget, hosszu életet, állandó jólétet és megelégedést magunknak biztosítni? Győr, 1906, Nitsmann József Könyvnyomdája, 272 p. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, a Szociális Missziótársulat bélyegzőjével.