11029. 297. Closed Online auction Antique
4 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag.) nyeles fém cipőkanál és cipőfűzőhúzó horog, jelzettek, a cipőkanál sérült, díszdobozban, h: 22,5 cm