3 000 HUF
1917-1920 Budapesti Tudományegyetem (Bp., Királyi Magyar Tudomány Egyetem) leckekönyve női bölcszészhallgató részére, az egyetem tanárainak (Marczali Henrik, Ballagi Aladár, Riedl Frigyes, Domanovszky Sándor, Beöthy Zsolt, Fejérpataky László ..stb), valamint rektorának (Grosschmid Béni), és dékánjainak (Goldzicher Ignác, Angyal Dávid) aláírásaival, több helyen az egyetem quastorának, Nickmann Ottónak a bejegyzésével, 1 db 2kr. 2 db 1kr. 3 db 30f. okmánybélyggel, szárazpecséttel, kopottas egészvászon-kötésben.