11392. 297. Closed Online auction Flea Market
1 200 HUF
31
0 HUF
Távol-keleti lakk szelence, gyöngyház berakással, festéssel, kis sérülésekkel, kopás nyomokkal, 6x11 cm.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor