cca 1900 Hamburg - Helgoland kihajtható litho leporello füzet kifogástalan állapotban / cca 1900 Hamburg - Helgoland litho leporellő booklet in very nice condition
1906-1950 Nagy vegyes újság tétel, összesen 72 db, főként tiszántúli és országos politikai napilapok, közte: Egyetértés, Budapesti Napló, Népszava, Debreczen, Szabad Nép, vegyes minőségben
1906-1909 Századok folyóirat 4 kötete. Szerk.: Nagy Gyula, Dr. Borovszky Samu. XL-XLIII évfolyamok. Bp., Magyar Történelmi Társulat. Átkötött félvászon-kötés, az egyik gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, az egyik gerince sérült, a borítók kopottak.
1907 Dorotheum aukciós katalógus. Wien, W. Hamburger-ny. Kiadói szecessziós papírkötés, kissé kopottas gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, magyar vonatkozásokkal, német nyelven./ 1907 Dorotheum auction catalogues. Wien, W. Hamburger-ny. Paperbinding, with little bit worn spine, with black and photographs, in German language.
1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.