1921 Jugend-Internationale. Die elf historischen Nummern der Kriegsausgabe 1915-1918. Neudruck herausgegeben vom Exekutivkomitee der Kommunistischen Jugend-Internationale. Berlin., 1921. Internationaler Jugendverlag / Verlag Junge Garde. Kissé megviselt papírkötésben / In damaged paper binding
cca 1925-1927 3 db japán fametszetes menükártya, közte SS Baikal Maru utasszállító hajó is / 3 Japanese woodcut menu card, with SS Baikal Maru cruise ship
1927 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke. / 1929 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 264p. + XII.
1928 Der Baumeister. Monatsheft für Architektur und Baupraxis. XXVI. évfolyam 1-6,9-12.+Melléklet 2-6,9-12+Táblák 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Átkötött kopottas félvászon-kötés, kijáró lapokkal, fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Nem teljes. Hiányos./ XXVI Year 1-6,9-12.+Appendices 2-6,9-12.+ Tables 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Half-linen-binding, w...
1928 Nemzetközi Villamosvasút Szövetség kongresszusának képes füzete / 1928 Picture booklet of the International Association of Trams and Railways. 29p.