20172. 297. Closed Online auction Hungary
1 400 HUF
0 HUF
Budapest V. Deák Ferenc tér, Reinisch Testvérek élővirág csarnoka, Bretschneider Zsigmond fia, Glanzdorf Péter üzletei, Divald Károly 215. sz. (felületi sérülés / surface damage)
T2/3
Photo of the item taken by : grozervirag