2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Száz év zsidó magyar költői. Szerk.: Dr. Csergő Hugó. Bp., (1942), OMIKE kulturtanácsa. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel. R