4 000 HUF
Magyar Katolikus Almanach. II. évf. Szerk.: Gerevich Tibor, Leopold Antal, Zsembery István. Kiadja Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1928, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.