12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Szellemi kincstár. Szerk.: Ihász Gilbert. 1-5. köt. [Bp.], é. n., Havi Füzetek Kiadóhivatala. Kopott, díszes vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.