Mihályfi Ákos beszédei I-II. Az ünnepnapok és egyházi beszédek tetemesen bővített új kiadása. I. kötet: Egyházi beszédek. II. kötet: Társadalmi beszédek. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Szép állapotban.
Jámbor Lajos: Égi cél felé. I. kötet. Vallásos és egyéb költemények. A magyar nép és ifjúság számára. Debrecen, é.n.(1912), Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 77+1 p. Geiger Richárd (1870-1945) egészoldalas, és szövegközti illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-féle kötés, a borító kissé kopottas, a 7/8. oldalnál a lap sérült, szakadt, de egyébként jó á...
Magyar Katolikus Almanach. II. évf. Szerk.: Gerevich Tibor, Leopold Antal, Zsembery István. Kiadja Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1928, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.
Dr. Mihályfi Ákos: Az igehirdetés. Egyetemi előadások a lelkipásztorkodástan köréből. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Szép állapotban.
Muraközy Gyula: A diadalmas élet. Krisztus a XX. században. Bp., 1933, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. Vászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
Prohászka Ottokár: Utak és állomások. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái XVI. kötet. Budapest, 1928, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas borítóval
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazsá...