Dr. Ravasz László: Gondolatok. Budapest, 1922, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megviselt, sérült, hiányos gerinccel, foltos, kopott borítóval, és sérült kötéssel.
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés, az elülső védőlapon tulajdonosi...
XII. Pius élete és válogatott beszédei Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászonkötésben. A gerinc kissé kopottas, az utolsó néhány lapon ázásnyom.
DOM katolikus könyvek 3 kötete: dr. Somogyi Antal: A modern katolikus művészet. Budapest, 1933, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. Mihelics Vid: Világproblémák és a katolicizmus. Budapest, 1938, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. dr. Kühár Flóris: A lélek szemével. Budapest, 1930, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. Bp., 1937, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, de egyébként jó állapotban.