D. Dr. August Doner: Die Metaphysik des Christentums. Stuttgart, é.n. (1913), Verlag Von W. Spemann. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes gerinccel, javított címlappal, de egyébként jó állapotban, német nyelven. Prof. Dr. Budai Gergely névbélyegzőjével. /Half-linen-binding, with a spotty spine, with repaired frontpage, in German language.
Christliches Gebetbuch zum Gebrauch des hauslichen und öffentlichen Gottesdienstes der Augburgischen Confessionsverwandten im Großfürstenthum Siebenbürgen. Hermannstadt, 1807, Martin Hochmeister. Sérült bőrkötésben, kissé foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
Directorium seu ordo officii divini peragendi iuxta ritum breviarii et missalis romani. In usum diocesium Hungariae. Bp., 1951, Magyar Katolikus Püspöki Kar, 92 p. Kiadói papírkötés, latin nyelven.
3 db vallási könyv-Stuttgarti bibliai kislexikon. 1974; Király Ilona: Árpádházi Szent Margit és a sziget. Bp., 1979, Szent István Társulat. Immaculata emlékkönyve. Bp., 1904, Stephaneum. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Bunyitay Vince: A váradi püspökség története I. kötet. A váradi püspökség alapításától az 1566. évig. Nagyvárad, 1883, Szerzői kiadás, X+473 p. + 2 kihajtható melléklet. Átkötött modern félvászon-kötés.
Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Bp., 1915, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a borító részben elvált a gerincétől, tulajdonosi névbejegyzéssel.