12554.
298. Closed Online auction
Maps
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Carte itineraire de l'Europe, vászonra ragasztva, a főbb postaútvonalak(?) kézzel berajzolva, kis sérülésekkel, 52,5×78 cm