Number of items: 285
1555216
10074
298
Other collectibles
Gombosné B. Éva (1957- ): Virág csendélet, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 57,5×41 cm
4 000 HUF
1503637
10075
298
Other collectibles
Gonda Zoltán (1943-): A nagy mutatvány. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×45 cm
3 000 HUF
1591217
10076
298
Other collectibles
Gráber jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 45×36 cm
5 000 HUF
1565279
10077
298
Other collectibles
Gruber jelzéssel: Üvegpalack vörös dugóval. Olaj, falemez, sérült, keretben, 63×31 cm
8 000 HUF
1592305
10078
298
40000
Other collectibles
40 000 HUF
1556496
10079
298
Other collectibles
Guzsik jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, sérült, keretben, 40×60 cm
3 000 HUF
1550678
10080
298
Other collectibles
Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton, keretben, 60×46 cm
4 000 HUF
1501325
10081
298
Other collectibles
Gyenes jelzéssel: Női fej. Szén, papír, üvegezett keretben, 26×20 cm
1 000 HUF
1591634
10082
298
Other collectibles
Gyenes jelzéssel: Sejtelem. Pasztell, papír, keretben, 36×30 cm
3 000 HUF
1580146
10083
298
3800
Other collectibles
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Halászbástya. Rézkarc, karton, jelzett, 38×29 cm
3 800 HUF
1531081
10084
298
Other collectibles
Gyémánt jelzéssel: Kompzició. Olaj, farost, festék hibákkal 100×70 cm
4 000 HUF
1549295
10085
298
Other collectibles
Gyémánt jelzéssel: Női formák. Olaj, vászon, 80×39 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m