3 000 HUF
Geheime Machte? Band 1. München, é.n. (1934?), Austria Zigarettenfabrik. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borító svasztikával illusztrált, kopottas borítóval, cigarettakártyákkal, és egészoldalas illusztrációkkal illusztrálva, egy-két cigarettakártya kivételével teljes, német nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, some cigarette cards lost, in German language.