1 000 HUF
18
Marczali Henrik: Magyarország története az Árpádok korában. (1038-1301). A Magyar Nemzet Története II. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1896, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé foltos hátsó borítóval, aláhúzásokkal, kiemelésekkel.