4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Clair Vilmos: Párbaj-codex. Báró Perényi Zsigmond belügyminiszter, koronaőr, Magyar Nemzeti Szövetség elnökének előszavával. Bp., [1934], Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 158 p. Huszonkettedik, javított kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, két fekete-fehér fotóval illusztrálva.