Seresné Dr. Szegőfi Anna: Szendrei (Wagner) János. Miskolc, 1982, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/ 144.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Pataki Katalin: Mezőcsáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, színes fotókkal illusztrálva. Megjelent 1600 számozott (1600/1284) példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerkesztette és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói picit kopottas műbőr kötés. Jó állapotban
Vegyes minikönyv tétel, 2 db: Folklore. Szerk.: Fábri Magda. Bp., 1974, Hungarian National Council For Tourism. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol, német, francia, és orosz nyelven. Monuments. Szerk.: Fábri Magda. Bp., 1974, Hungarian National Council For Tourism. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborító, angol, német, francia, és orosz nyelven.
A dolgozók bankja. Országos Takarékpénztár Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete. Szerk.: Kovács Mihály. Feledy Gyula rajzaival. Miskolc, 1981, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói kartonált papírkötés. Készült 800 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban
Nemzetközi nőnap '76. - A nők nemzetközi szolidaritási napja. 1976. március 8. Szerk.: Kovács Mihály. Bp., 1976, k.n. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (250/107.) példány.
Vegyes minikönyv tétel, 6 db: Negyed század. A Lapkiadó Vállalat története. Szerk.: Hámori Ottó. Budapest, 1977, Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal. Harminc év. Fejezetek a Lapkiadó Vállalat történetébőé. Szerk.: Haynal Kornél. Budapest, 1981, Lapkiadó Vállalat. Kiadói kemény papírkötés, fekete-fehér fotókkal. 25 év a KPM és vállalatainak, intézményeinek szolgálatában. B...
Vegyes Petőfi-témájú minikönyvek, 4 db: Votum Petőfianum. Budapest, 1973, Kossuth Könyvkiadó. Több nyelven, Kass János illusztrációival. Kiadói műbőrkötésben, műanyag-tokban. Petőfi. Több nyelven, Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1973, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötésben. Petőfi Sándor. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés. A mi ...