15465.
299. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Dr. Gyenes Ernő: Anatomiai compendium. Orvosi Compendiumok Gyűjteménye. Bp., é.n., Universitas. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.