Dr. Bókay János - Dr. Flesch Ármin - Dr. Bókay Zoltán: A gyermekorvoslás tankönyve. Orvostanhallgatók, szigorlók és gyakorlóorvosok számára. Budapest, 1912, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon borítóban, márványozott lapélekkel, 692 p. A borító sarkai kopottak. A gerince foltos, kopott. De ezeket leszámítva jó állapotban.
Dr. Török Tibor: Fém-ötvözetek színképelemzése. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai V. 50. füzet. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda, 74 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel.
Dr. Ballagi István: Bőrgyógyászati mykologia. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Eggenberger-féle könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
Vörös lista. A hazai Laitaicum védett és veszélyeztetett edényes növényfajai. Összeállították: Frank Norbert, Király Gergely, Tímár GÁbor. Sopron, 1998, Soproni Műhely. Kiadói papírkötés.
Dr. Kopári József: Bevezetés a csontok és izületek megbetegedéseinek röntgenvizsgálatába. Bp., 1942, Szerzői kiadás. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
Becker, G[ottfried] W[ilhelm]: Kurze jedoch gründliche Anleitung wie man gesund bleiben ... kann. Lipcse, 1823, Wilhelm Engelmann. Kopott kartonált papírkötésben.