10 000 HUF
25 kötet Karl May' gesammelte Weke sorozatból. Dresden-Freiburg, é.n., Karl May Schiftung-Karl May Verlag-Friedrich Ernst Fehsenfeld. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötésben, változó, többnyire viseltes állapotban, német nyelven. A kötetek többnyire kopottasak, egy részének gerince sérült, három kötet rossz állapotban./ 25 pieces of Karl May' gesammelte Weke series. Dresden-Freiburg, Karl May Schiftung-Karl May Verlag-Friedrich Ernst Fehsenfeld. Linenbinding, in German language, damaged, in poor condition.