15720. 299. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Komáromi János: Rongyos gárda. Nemzeti könyvtár 78. szám. Bp., (1942), Stádium. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, sérült, kopottas borítóval, hiányzó címlappal, az utolsó oldal kijár.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor