Books: Other rarities Number of items: 299
1496781
15922
299
Other collectibles
Tesléry Károly - Szegedy Istvánné: A mindennapi élet magán- és hivatalos írásai. Bp., 1943, Tesléry Károly. Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1322974
15923
299
2200
Other collectibles
2 200 HUF
1521074
15924
299
Other collectibles
1 000 HUF
1503851
15925
299
Other collectibles
1 600 HUF
1521077
15926
299
Other collectibles
1 200 HUF
1508391
15927
299
Other collectibles
1 200 HUF
1503693
15928
299
Other collectibles
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Elbeszélések. Móricz Zsigmond összes művei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
1 000 HUF
1504254
15929
299
Other collectibles
1 200 HUF
1504268
15930
299
Other collectibles
Kapi Béla: Olthatatlan fákyla. Bornemisza Péter élete. Győr, 1942, Baross-nyomda. Uzsaly és Koncz (Harangszó nyomdája). Kiadói kissé kopottas illusztrált papírkötés.
1 000 HUF
1579213
15931
299
Other collectibles
Stemmer Ödön: Egy antikvárius visszaemlékezései. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, elejében tollas bejegyzéssel, egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
1576931
15932
299
Other collectibles
Diethard Setzl: Spirituális Gyógyítás. Az atlantiszi kristályszebészek hagyománya nyomán 1. kötet. Az alapok. Bp., 2007, Bioenergetic Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
1547115
15933
299
Other collectibles
2 db könyv Apáczai Csere Jánosról: Fábián Ernő: Apáczai Csere János. Kolozsvár-Napoca, 1975, Dacia Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, műanyag borítóval. Intézményi bélyegzővel. Apáczai Csere János: Magyar Encylopaedia. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Magyar Klasszikusok sorozat. Kiadói egészvászon kötésben. Intézményi bélyegzővel.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035