15128.
299. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. Bánhidi Antal útinaplója. Budapest, , Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. Megviselt, sérült állapotban!