15066.
299. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Karl Baedeker: Paris und Umgebung. Handbuch für Reisende. Lipcse, 1923, Karl Baedeker, 428+60 p. 19. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, számos kihajtható térképpel és alaprajzzal. Párizs útikönyv német nyelven. Jó állapotban. / Paris tourist guide in German language, in good condition.