15034.
299. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Winkler Gábor: Sopron építészete a 19. században. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér illusztrációkkal.