Illustrierter Führer durch die Bundeshauptstadt Wien und Umgebung. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n. (1922), Woerl's Reisebücher-Verlag, 162+2 p.+2 t. XXI. kiadás. Kiadói papírkötésben, két térképpel, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
Dr. Mátéka Béla: Filléres Budapesti Kalauz. Budapesti történelmi és művészeti emlékeinek népszerű ismertetése. Bp., 1933, Dr. Vajna György és Társa. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
Bertalan Károly: Barlangkutatás Szilice környékén. Beszámoló a BETE barlangkutató Szakosztályának 1942. évi nyári kutató útjáról. Bp., 1943. BETE. Több képpel és térképpel. 16p.
Brunton Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, fotókkal illusztrált kiadás.
Vitéz Feketekúty Bély Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Kék könyvek 7. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, a gerince némileg sérült.
David Grove: Magyarország páratlan természeti kincse. Bp., 1977, Regionális Fejlesztési Tervezési Project Iroda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.