15975.
299. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
13
Lyka Károly: A művészetek története. Budapest, 1939, Singer és Wolfner, 606 p. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.