Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban. A szépművészetek.Harmadik kötet. Bp., 1886, Tudományos Akadémia. Kissé viseltes egészvászon kötésben.
Unsere meerumschlungene Nordmark. Ein Heimatbuch in Wort und Bild herausgegeben von Hermann Krumm und Fritz Stoltenberg I-II. Kiel, Verlag von Liplius & Tischer. Kiadói félvászon kötés, jó állpaotban / half linen binding, good condition
Lyka Károly: A művészetek története. Budapest, 1939, Singer és Wolfner, 606 p. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Winter, Otto: Das Himalajagebirge. Die Throne der Götter. Berlin, é. n., August Scherl (Der Weltwanderer. Dichtung und Erlebnis). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1930. Innsbruck, 1930. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.