11093. 299. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 600 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán mérőedény, 500 g, jelzett, kopásnyomokkal, apró sérüléssel, m: 12,5 cm, d: 13 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván