Number of items: 94
1597708
11099
299
Other collectibles
Zsolnay cicák, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:19 cm, m:9 cm
3 000 HUF
1597711
11100
299
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
2 000 HUF
1597715
11101
299
Other collectibles
Zsolnay faágakat gyűjtő kisfiú, kézzel festett, jelzett (tercia), hibátlan, m:15 cm
2 000 HUF
1597717
11102
299
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
2 000 HUF
1597760
11103
299
Other collectibles
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm
1 000 HUF
1597782
11104
299
Other collectibles
Zsolnay kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm
6 000 HUF
1597868
11105
299
Other collectibles
Zsolnay bambusz mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett
3 000 HUF
1602107
11106
299
Other collectibles
Zsolnay mokkás csésze ( 2 db) és tej kiöntő, matricás, jelzett, kopott, m:9 cm
1 000 HUF
1601099
11107
299
60000
Other collectibles
Zsolnay bambusz mintás mokkás és teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 17 db
60 000 HUF
1598799
11108
299
Other collectibles
Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:8 cm
3 000 HUF
1599181
11109
299
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
18 000 HUF
1599500
11110
299
Other collectibles
Zsolnay porcelán róka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m