11406. 299. Closed Online auction Flea Market
2 000 HUF
9
0 HUF
2 db Zsolnay figura: kisfiú labdával; korsós kislány, kézzel festettek, jelzettek, kis kopásokkal, m: 7,5/11,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván