10158. 299. Closed Online auction Paintings and graphics
800 HUF
0 HUF
Márton Lajos (1891-1953): Síelők 1932, ceruza, papír, utólag jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13×20 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván