10205. 299. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Schaffer jelzéssel: Női portré, olaj, vászon, fa keretben, olaj, karton, 23,5×18 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván