1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, VIII+291 p.