8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
1940 Az ország útja. Állam és nemzetpolitikai folyóirat. Szerk.: Barankovics István, Dessewffy Gyula. 1940. január-december, 1-12. számok. Negyedik, teljes évfolyam. Bp., Deák Ferenc Társaság. Papírkötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, egynek a ragasztása részben elengedett, Udvardi és Básthi dr. Udvardy Jenő (1880-1941) jogász, kormányfőtanácos, zalaegerszegi ügyvédi kamara elnökének ex libris-szeivel. (7 db.)