1906 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XVII. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság. +A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. VII. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, IV+1+384+IV+316 p.+4 t. (3 sz...
1908-1918 Kolligátum az Iparművészet különféle számainak írásaiból. Rengeteg érdekes írással,(közte A turini világkiállítás magyar háza c. írással,)rengeteg fotóval (pl.: a turini világkiállítás magyar házáról), és illusztrációval a korszak kíváló műveszeitől, köztük erotikusakkal is, benne mellékletekkel. (7+1 db) (pl.: Helbling Ferenc: Szt. Kristóf, linómetszet, Lesznai Anna tervei, Winkler Marg...
1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.
1909-1943 Gyászjelentések Pöschl György (1870-1942) orvos, egészségügyi főtanácsos és felesége részére, köztük rokonok, tisztviselők értesítői is, okmánybélyegekkel, valamint 1 db házassági értesítő is, összesen 12 db
dr. Felvinczi Takács Zoltán: A pápai Református Főiskola Br. Baldacci Antal-féle metszetgyűjteményének katalógusa. Bp., 1910, Franklin-Társulat nyomdája, 308 p. Átkötött modern műbőr kötés, az eredeti borítót a műbőrre ragasztották. Jó állapotban.