1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: Gárdonyi Géza: Ábel és Eszter. Bp., é.n., Dante. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Móra Ferenc: Könnyes könyv. Móra Ferenc Munkái, Jubileumi díszkiadás. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.