A sakkjáték gyöngyei. Válogatott mesterjátszmák és hadállások. Összegyűjötte: Forgács Leó. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
Dr. Gelenczei Emil: A francia védelem. Bp., 1956, Sport Lap és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos hátsó borítval, de egyébként jó állapotban.
Kovács Endre - Szigetvári Zoltán: Tarokk-őr. A négyes tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp., [1940], Hornyánszky. Viseltes papírkötésben. + 1 pakli modern tarokk kártya
Fotboll 1967. Svenska Fotbollförbundets Arsberättelse. Szerk.: Lennart Brunnhage. Stockholm, 1967., Brunnhages Förlag AB. Kiadói aranyozott gerincű félműbőr-kötés, fekete-fehér fotókkal, svéd nyelven./ Half-leatherette-binding, in Swedish language.